Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Помічнику окупантів із Куп'янського району оголосили підозру

Фото: Харківська обласна прокуратура
Чоловіка взяли під варту.

Колаборанта знайшли та затримали після деокупації.

Слідчі оголосили підозру 54-річному чоловіку, який погодився обійняти посаду виконуючого обов'язки заступника начальника так званого "Кіндрашівського територіального відділу військово-цивільної адміністрації Куп'янського району Харківської області". Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, зрадник організовував роботу "Кіндрашівського територіального відділу військово-цивільної адміністрації Куп'янського району Харківської області". Крім того, він відповідав за транспорт та логістику окупантів, соціальні питання та питання з благоустрою, вів облік суб'єктів господарювання, до яких можуть бути застосовані заходи зовнішнього управління з боку представників Росії.

Чоловіка затримали після деокупації. Йому оголосили підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України та взяли його під варту.

Як писав KHARKIV Today, колаборантові, який під час окупації обіймав посаду "завідуючого сектору ЖКГ" у селищі Савинці Ізюмського району, оголосили підозру

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.