Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Померла відома харківська лікарка та педагог

Фото: соцмережі.
Вікторії Савоськіній було 58 років.

Сьогодні у Харкові в останню путь проводять Вікторію Савоськіну.

Дерматолог, викладач Харківського медичного університету померла 27 листопада. Вона закінчила ХНМУ, потім працювала у Харківській академії післядипломної освіти, під час повномасштабної війни повернулася до медичного університету.

"Вікторія Олександрівна все своє життя присвятила викладацькій і клінічній роботі й була прекрасною педагогинею, кваліфікованою лікаркою, енергійною людиною, чуйною і надійною колежанкою для кожного, хто мав щастя працювати поруч із нею", - повідомили в університеті.

Засновниця і керівниця Київського Інституту дерматології та косметології Ольга Богомолець, із якою працювала Вікторія Савоськіна, назвала її одним із кращих фахівців із дерматології в Україні.

"Світячи іншим, згоряю сам… Це про неї, про одного з найкращих дерматологів і викладачів України  та неймовірну людину, яких так мало в цьому світі — добру, чуйну, уважну і щиру... Пішла з життя наша колега - неймовірно світла, тепла і професійна людина, дерматолог, доцент Харківського медичного університету, консультант Bogomolets Clinic в Києві і у Львові, найкращий викладач курсу дерматоскопії Вікторія Олександрівна Савоськіна. Вона ставила найскладніші діагнози, вона витягувала найтяжчих хворих, вона була на звʼязку і вдень, і вночі, вона сама вчилася постійно і не боялася вчити і ділитися досвідом, вона віддавала своє тепло, любов, знання", - написала Богомолець у соцмережах.

Вікторії Савоськіній було 58 років. Її поховають сьогодні на 18-му кладовищі у Харкові.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.