Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Помер ексдепутат Харківської міськради

Фото: gs1.com.ua
Валерій Арутюнов був одним із керівників АТ "Трест Житлобуд-1". 

Валерія Арутюнова не стало на 58 році життя. 

Голова правління АТ "Трест Житлобуд-1" Валерій Арутюнов раптово помер 1 жовтня. Про це повідомили у Харківській міській раді. 

"Будівельник не лише за освітою, а й за покликанням, він залишив після себе значний слід. "Трест Житлобуд-1", одним із керівників якого він був, добре знайомий харків'янам. Ця компанія забезпечила житлом десятки тисяч людей та побудувала у місті багато серйозних об'єктів інфраструктури. Харків став справою його життя. І під час війни він багато зробив для того, щоб зберегти наше місто", — говориться у співчутті міського голови Ігоря Терехова.

Валерій Арутюнов народився 8 січня 1965 року у Тбілісі (Грузія). У 1988 році закінчив Харківський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю "промислове та цивільне будівництво". З жовтня 1990 року до березня 1996 року — інженер технічного відділу "Трест Житлобуд-1". З березня 2019 року — голова правління АТ "Трест Житлобуд-1". Заслужений будівельник України (2010). Викладав у Харківському національному університеті будівництва та архітектури. Депутат Харківської міської ради двох скликань.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.