Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Поліцейський із Харківської області допомагає окупантам і віддав їм службовий автомобіль

Фото: Facebook/Леонид Баранник
Леонід Бараннік співпрацював із росіянами в окупованому Вовчанську.

Поліцейський передав окупантам службовий автомобіль і показав, де живуть учасники АТО.

Поліцейського офіцера з Вовчанська Леоніда Баранника підозрюють у держзраді. Повідомлення про підозру опублікував Офіс генпрокурора.

"24 лютого збройні сили РФ окупували місто Вовчанськ. Леонід Бараннік, будучи громадянином України, обіймаючи посаду поліцейського офіцера громади, з власної ініціативи, добровільно перейшов на бік ворога у період збройного конфлікту в умовах воєнного стану та співпрацював з представниками збройних формувань РФ, які окупували Вовчанськ, тобто, здійснив держзраду", — йдеться там.

За даними слідства, у період з 24 до 26 лютого поліцейський вступив з окупантами у злочинну змову та передав їм службовий автомобіль Renault Duster CKC.

Фото: Facebook/Леонид Баранник
Фото: Facebook/Леонід Бараннік

"Леонід Бараннік, продовжуючи активні злочинні дії, спрямовані на вчинення держзради, будучи співробітником правоохоронного органу України та через свою посаду добре знаючи місцеве населення, показував військовим РФ місця проживання власників зброї, учасників АТО, а також співробітників поліції, у яких залишилася табельна вогнепальна зброя", — йдеться у матеріалах справи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гауляйтери Харківської області. Хто і як зрадив Україну

Поліцейський разом із військовими РФ чергував на блокпостах, створених окупантами. Леоніда Баранніка підозрюють за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (держзрада).

Нагадаємо, "козачий полковник" здавав окупантам позиції ЗСУ у Харківській області.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.