Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Поліцейські показали найбільшу катівнію росіян на Харківщині

Фото: Сергій Болвінов.
Слідчі вилучили докази злочинів окупантів.

У місті Вовчанськ Харківської області окупанти облаштували катівню на території агрегатного заводу, штаб був у відділі поліції.

Після звільнення Вовчанська поліцейські оглянули катівню та штаб російських загарбників. На заводі утримували сотні людей з Вовчанська та сіл району. Багатьох із них не можуть знайти навіть після деокупації. Тут тримали ветеранів АТО, учителів української мови, дерслужбовців, які не погодилися на співпрацю з окупантами.

Докази злочинів окупантів збирають та документують, повідомив начальник Слідчого управління Головного управління Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов.

"Усім місцевим було відомо, що імпровізований штаб рашистів знаходився на території агрегатного заводу. Там же була і в'язниця, де тримали цивільних. Також ще одна "база" росіян була у відділі поліції, як і в кожному захопленому місті", — розповів Болвінов.

Слідчі вилучили докази, до яких належать відбитки пальців, схеми блокпостів, одяг, документація окупантів. Розслідування триває.

На фото, опублікованих Сергієм Болвіновим, є написана від руки "грамота" мінометному батальйону з літерами "Z", серпами та молотами, лист із записом "Затримані з Індії, Шрі-Ланка", нари з брудними ковдрами, написи на стіні "заперечення, гнів, прийняття", таблички з листів "А-4" — "Рота №2 окремої батальйонної технічної групи оперативно-бойового тактичного формування №1 МВС "ЛНР" та "Душ на 3-му поверсі". 

У приміщеннях — бруд, розкидані речі та закладені мішками вікна. Серед знайденого — картка вогню з розрахунками по церкві та підписом та командира комендантського взводу Іванова М. А. На одній зі стін окупанти наклеїли вирізки з журналів з напівоголеними жінками, також серед них є фото Алли Пугачової.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області виявили ще одну катівню. Вона знаходиться у приміщенні, де розміщувалася так звана "народна міліція "ЛНР". Це будівля Липецького ресурсного центру. Окупанти називали її "підвалом", там жорстоко катували людей, після чого вивозили до Росії.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.