Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Подруга 16-річного водія Infiniti просить гроші на лікування

Фото: Телеграф
16-річна дівчина перебуває у реанімації.

Подруга Миколи Харковського просить підписників гроші на лікування.

Інформація про це з'явилася у соцмережах з посиланням на сторіз у закритому акаунті Instagram. 16-річна Єлизавета Дусик запостила фото та відео своєї руки з крапельницею.

"Я сейчас нахожусь в больнице с раздробленной костью, и мне требуется операция, чтобы полноценно ходить. Одна операция на животе вчера уже прошла, завтра меня проводят на Салтовку и там уже будет операция на ноге. Кому не сложно кто сколько может прошу" (орфография и пунктуация автора, — ред.), — пише Ліза.

Відомо, що Єлизавета Дусик сиділа на пасажирському сидінні Infiniti у момент аварії. У неї серйозна травма кульшового суглоба. Як повідомляють у соцмережах, Ліза була дівчиною Миколи Харковського.

лиза

Як повідомляв KHARKIV Today, 26 жовтня близько 20:40 на перетині проспекту Гагаріна та вулиці Одеської водій Infiniti на величезній швидкості на червоне світло їхав проспектом Гагаріна і увігнався у автомобіль Chevrolet, 58-річний водій якого загинув. За кермом Infiniti Q 50 був 16-річний Микола Харковський, який не мав прав.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.