Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Подорожчання проїзду у транспорті: що вирішили у Харкові

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
У Києві анонсували підвищення тарифу для всіх видів транспорту до 20 гривень.

У Харківській міськраді обіцяють не йти шляхом Києва. Інформацію про підвищення проїзду у громадському транспорті Харкова називають фейком.

У Харкові поки що не планують підвищувати вартість проїзду у міському транспорті. Це стосується й маршрутів приватних перевізників. У мерії обіцяють підставити плече за потреби.

"Я хотів би озвучити одну тему, яка почала активно мусуватися в Інтернеті, Фейсбуці. Фейк, який почали розганяти, що у Харкові піднімається тариф на громадський транспорт, так як і у Києві, — це фейк. Дуже жорстка і зрозуміла позиція Ігоря Олександровича про те, що (ми говорили про це і у минулому році, і на початку року) до кінця опалювального сезону ми навіть не збираємося розглядати питання про підвищення тарифів у місті Харкові. Я б хотів поставити крапку. Це не має сенсу до обговорення ніде і ніколи. Потрібно підвищувати чи не потрібно підвищувати — це питання математики і економіки, але є позиція міської влади про те, що підвищуватись тариф не буде, якщо необхідно буде підставити плече, ми його підставимо з боку міста для того, щоб вони працювали стабільно. Населення міста має бути впевненим у тому, що цього не станеться", — повідомив під час засідання круглого столу віцемер Євген Водовозов.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області подорожчав проїзд в автобусах.

З 7 вересня подорожчала вартість проїзду в автобусних маршрутах у Первомайському — з 6 до 8 гривень. Підвищення відбулося на таких маршрутах у Первомайському: №1Т "Сиваш — Кільцева", №2Т "Кільцева" і №4Т "Первомайський — Промзона".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.