Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Поблизу Харкова жив і працював диверсант із групи найманців Вагнера

Фото: Харківська обласна прокуратура
Підозра оголошена заочно.

Житель Харківщини воював проти України з 2014 року.

Слідчі заочно оголосили підозру 39-річному мешканцю селища Васищеве Харківського району, який є найманцем приватної військової компанії "Вагнер". Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, чоловік вступив до так званої ротно-тактичної групи "Карпати", що входить до складу приватної військової компанії "Вагнер", у 2014 році. Найманці проводять диверсії в тилу української армії.

База ротно-тактичної групи "Карпати" знаходиться в Краснодарському краї (Росія). Через деякий час чоловік був призначений на посаду стрілка та воював на боці Росії на тимчасово окупованих територіях у Донецькій області. У 2015 році отримав від окупантів нагрудний знак "Георгиевский крест Донецкой Народной Республики".

Чоловік має сторінку у соцмережі "ВКонтакте", яка заборонена в Україні з 2015 року. За інформацією прокуратури, серед його друзів у соцмережі — бойовики так званих "ДНР", "ЛНР" та вагнерівці. Після 24 лютого цього року вагнерівець перебазувався на харківський напрямок.

Підозру жителю Харківської області сформували за ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності незаконного збройного формування) Кримінального кодексу України.

ва

Як писав KHARKIV Today, Служба безпеки України ліквідувала в Харківській області дві групи диверсантів приватної військової компанії "Вагнер". Одного вагнерівця вбили, ще чотирьох полонили.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.