Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Після війни у Харкові обіцяють будувати лікарні з підземними паркінгами

Фото: Олег Синегубов
До Харкова приїжджав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

За потреби підземні паркінги стануть бомбосховищами.

Після війни у Харкові на місці знищених окупантами лікарень планують збудувати нові, обладнані підземним паркінгом. Про це повідомили у МОЗ із посиланням на міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка.

"У підземні паркінги також прокладатимуться необхідні для реанімації системи газопостачання. Вони за потреби можуть стати надійними бомбосховищами з необхідними функціями для повноцінної роботи лікарні", — розповіли у Міністерстві охорони здоров'я України.

Як повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, 13 квітня Віктор Ляшко відвідав Харківський обласний центр служби крові, що постраждав від обстрілів, Обласну дитячу клінічну лікарню №1 та Обласну клінічну лікарню, зустрівся з колективом Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

З міністром обговорювалося питання щодо відновлення зруйнованої окупантами медичної інфраструктури. Віктор Ляшко пообіцяв, що вся медична інфраструктура буде відбудована.

Як писав KHARKIV Today, 14 березня Харківська область отримала від Міністерства охорони здоров'я України 19 автомобілів екстреної медичної допомоги, чотири реанімобілі надіслали волонтери з-за кордону. 19 березня до Харківської області надійшло ще 17 нових "швидких", 26 березня — десять автомобілів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.