Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Після спілкування з військовими на Харківщині Зеленський проінспектував "надходження калібрів"

Президент під час візиту на Харківщину 3 жовтня. Фото: Володимир Зеленський / Telegram
Захисники розказали президенту про потреби.

Президент дав доручення щодо надходження основних калібрів.

Четвертого жовтня Президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду. На ній порушили, зокрема, питання щодо озброєння українських підрозділів. Президент озвучив потреби захисників, про які йому розповіли учора, коли він перебував на передових позиціях у Харківській області.

"Щоденний селектор. Обговорили потреби, про які почув учора від воїнів на Харківщині. Звірили динаміку надходження основних калібрів. Дав доручення інтенсифікувати роботу там, де є домовленості, але реалізація затримується", — розповів Володимир Зеленський у своєму Telegram.

Окрім цього, на селекторній нараді президентові доповідали представники розвідки та контррозвідки. Міністр внутрішніх справ України звітував про ліквідацію наслідків ударів, які завдали загарбники уночі. За словами Зеленського, тривалою була окрема нарада із начальником Головного управління розвідки Міноборони України Кирилом Будановим. Подробиці наради президент поки не повідомив, але зазначив, що згодом інформацію оприлюднять.

Як писав KHARKIV Today, 3 жовтня Володимир Зеленський відвідав захисників на Куп'янсько-Лиманському напрямку. Президент провів нараду із комбатами, дізнався про ситуацію на фронті, потреби підрозділів, нагородив військових.

Після відвідання позицій на Куп'янському та Лиманському напрямках голова держави приїхав до Харкова. Він провів наради із відповідальними за оборону та соціально-економічну ситуацію у Харкові та області, де порушували важливі питання для регіону перед зимою та з урахуванням постійного російського терору. Далі перейшли до питань енергетики, відновлення будівель і гуманітарного розмінування.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.