Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Після перемоги на площі Свободи у Харкові пройде бал

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Жителі Харкова чекають на закінчення військових дій.

Провести бал на площі Свободи попросили Харківського міського голову жителі Харкова.

У перший день після перемоги України над Росією на площі Свободи у Харкові пройде бал. Також одразу розпочнеться відновлення міста. Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов. "Українській правді".

"Я знаю точно — те, що мене попросили на одній із зустрічей. Розповім вам. Мене попросили, щоб я зробив — не дивуйтесь — бал на площі. І попросили люди, від яких я не очікував цього. Для них це закінчення війни та святкування перемоги. Я це зроблю, я пообіцяв. І обов'язково, щоб ми станцювали вальс. Уявляєте?", — сказав Терехов.

Буквально у перші дні після закінчення військових дій розпочнуться роботи з відновлення зруйнованої інфраструктури. З початку війни окупанти зруйнували понад 1,1 тисячі будівель, знищено десятки шкіл, дитячих садків та лікарень.

"Потрібно місто будувати фактично наново", — пояснив Ігор Терехов.

Як писав KHARKIV Today, раніше Президент України Володимир Зеленський пообіцяв швидко та якісно відбудувати зруйновані внаслідок обстрілу російськими окупантами міста України, зокрема Харків. Після перемоги в Україні діятиме спеціальна державна програма з відбудови зруйнованих міст.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.