Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Підземні школи обіцяють побудувати в усіх районах Харкова

Ілюстративне фото: KHARKIV Today
Перші класи під землею відкриють в Індустріальному районі.

Харківський міський голова Ігор Терехов пообіцяв, що підземні школи з'являться в усіх районах міста.

Зараз тільки невелика частина харківських школярів навчається у метрошколі, близько 1000 дітей, переважно учні молодшої школи. Метрошкола не може вмістити великої кількості людей. Аби учні змогли займатися у безпечних умовах під час війни, у місті будують першу підземну школу в Індустріальному районі. Школа зможе вмістити 450 школярів, там планують запровадити дві зміни. Завершити будівництво підземної школи розраховують до нового року.

"Ми розпочали будувати підземну школу. Це підземна школа, яка буде побудована по всім новітнім нормативам для війни. Хочу сказати, що ми розраховуємо закінчити будівництво цієї підземної школи приблизно до нового року з тим, щоб із нового року діти, школярі наші, мали змогу навчатися уже в таких безпечних умовах. Але, хочу сказати, що ця підземна школа розрахована на 450 учнів в одну зміну. Ми плануємо дві зміни — десь 900 учнів", — розповів в ефірі національного телемарафону Терехов.

Надалі такі підземні школи хочуть будувати в усіх районах Харкова.

"Так, це перший такий амбітний проєкт, і ми працюємо над ним. У нас уже є проєктно-кошторисна документація. Ми розпочали будівництво цієї школи, і побачимо, і будемо, ви знаєте, в усіх районах міста нам потрібно, на жаль, бо йде війна, робити такі школи, будувати такі школи. І ми це будемо робити", — сказав Терехов.

Як писав KHARKIV Today, 6 вересня на сесії Харківської міської ради ухвалили рішення про проведення інвентаризації земель комунальної форми власності для будівництва шкільних бомбосховищ. Згідно з рішенням, інвентаризації підлягають земельні ділянки для експлуатації та обслуговування Харківського ліцею №91 у Слобідському районі та Харківської гімназії №88 в Індустріальному районі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.