Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Підтвердили загибель харків'янина, якого кілька місяців вважали зниклим без вісти

Олексій Кузнєцов. Фото: ХНУ ім. Каразіна
Військовий захищав Харківщину та Донеччину.

Олексію Кузнєцову було 58 років.

На війні загинув випускник філологічного факультету Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна Олексій Кузнєцов. Він доєднався до Збройних сил України добровольцем, служив у Національній гвардії. Про це повідомили в ХНУ ім. Каразіна.

"Попри поважний вік і стан здоров'я, Олексій з першого дня повномасштабного вторгнення вступив добровольцем до лав Національної гвардії України. Він боронив північні кордони Харківщини, а згодом воював за свободу нашої країни на Донеччині", — розповіли у ХНУ ім. Каразіна.

Олексія Кузнєцова згадують як гарну, світлу людину, хороброго воїна та справжнього патріота. За інформацією співробітниці центральної наукової бібліотеки ХНУ ім. Каразіна Світлани Глибицької, Олексій Кузнєцов кілька місяців вважався зниклим безвісти.

"Про загибель деяких героїв стає відомо не відразу. Довго вони значаться як зниклі безвісті. Так, Олексій Кузнєцов перестав виходити на зв'язок ще на початку січня, а підтвердження про його загибель надійшло днями, тобто через 2 місяці", — розповіла Світлана Глибицька.

Загалом за час війни, з 2014 по 2023 рік, загинули 45 каразінців — викладачі, студенти, випускники.

загинув
Олексій Кузнєцов. Фото: ХНУ ім. Каразіна

Як писав KHARKIV Today, 15 лютого 2023 року неподалік села Берхівка у Бахмутському районі Донецької області загинув випускник Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна Олег Федоренко. Він потрапив під обстріл окупантів із протитанкового ракетного комплексу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.