Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Підрозділ тероборони Харкова набирає людей

Фото: 247-й батальйон
Доукомплектування оголошено у 247-му батальйоні.

Батальйону тероборони потрібні військові.

247-й окремий батальйон 127-ї окремої бригади сил територіальної оборони Харкова оголосив набір військових. Відкрито вісім вакансій. Про це повідомили на офіційній сторінці 247-го батальйону у Facebook.

До батальйону шукають снайперів, бойових медиків, водіїв категорії С, командирів стрілецьких відділень, взводів та рот, техніків, кулеметників, саперів та заступника командира з морально-психологічного забезпечення.

Кандидатам обіцяють, що служба у батальйоні буде проходити за мобілізацією з виплатою грошового забезпечення та державними пільгами. Усіх офіційно працевлаштують.

"247-й — злагоджений батальйон, який має бойовий досвід. У складі формування — досвідчені командири, інструктори та бійці", — зазначили у батальйоні.

Кандидати повинні мати досвід військової служби, бути без судимості, наркотичної та алкогольної залежності. У батальйоні чекають людей віком до 50 років.

Охочі приєднатися до 247-го батальйону можуть звертатися за номером телефона: +38-063-671-67-57.

Як писав KHARKIV Today, 228 батальйон 127-ї бригади територіальної оборони Харкова провів успішну операцію на Харківському напрямку. Не втративши жодного воїна, він знищив велику кількість живої сили противника та його броньованої техніки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.