Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

12 травня, 2021 - 20:45

Підрозділ КОРД шукає співробітників у Харкові

Нацполиция объявила набор в спецподразделение "Корд". Фото: Нацполиция.
Нацполиция объявила набор в спецподразделение "Корд". Фото: Нацполиция.
Одна з вимог для кандидатів — робота у поліції.

Анкети приймаються з 12 по 28 травня.

Почався відбір кандидатів на службу до підрозділу КОРД. Про це повідомляє Національна поліція України.

"Зокрема, відбір кандидатів здійснюється серед поліцейських для комплектування посад інспекторів підрозділів з превентивної діяльності Департаменту "Корпус оперативно - раптової дії" в управліннях КОРД ГУНП у м.Києві, Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській, Одеській та Харківській областях", — розповіли у поліції.

Серед основних функцій майбутніх співробітників підрозділу: ведення переговорів при проведенні спеціальних операцій, пов'язаних із захопленням заручників, викраденням людей, погрозами вчинення збройних нападів, вбивствами, вибухами, підпалами, масовими отруєннями, активною протидією злочинцями заходів по їх затриманню і т.д., а також у випадках, пов'язаних зі спробами здійснення суїциду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківські поліцейські виконали мрію тяжкохворого хлопчика

Процедура відбору починається з подачі кандидатом електронної анкети. Вона приймається і обробляється автоматизованою системою Національної поліції України з 12 по 28 травня. Після цього кандидата попросять надати пакет документів. Претендентів, які будуть відповідати загальним вимогам до кандидатів на посади, запросять для проходження наступних етапів відбору. Серед них: медичний огляд, комп'ютерне та психологічне тестування, співбесіда з експертною комісією.

Основні вимоги до кандидатів: робота у поліції; вища освіта (магістр (спеціаліст); досвід практичної роботи у Національній поліції або інших правоохоронних органах не менше трьох років; придатність для призначення на посаду за станом здоров'я; вільне володіння українською мовою, знання Конституції України та ряду Законів України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За рік безробітних у Харківській області стало майже на 40% більше

Серед необхідних якостей і навичок: організаторські здібності, здатність аналітично мислити, керувати і підкорятися, дисциплінованість, стресостійкість, рішучість, ініціативність, спостережливість, активність, впевненість у собі; здатність до навчання, самовдосконалення, вміння і бажання працювати у команді, висока мотивація до правоохоронної діяльності. Також  у майбутнього співробітника повинні бути розвинені мовні функції, відсутність значних мовних дефектів, здатність до емпатії, прийняття самостійних, виважених рішень у ситуаціях психоемоційного навантаження, психологічного тиску і дефіциту часу і т.д. Також бажано знання іноземних мов.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.