Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Підприємець із Харківської області підпільно виготовляв сигарети під виглядом відомих брендів

Фото: Харківська обласна прокуратура
Йому допомагала матір і знайомі.

В учасників схеми знайшли більше ніж 32 000 пачок фальсифікованих сигарет.

У Харківській області викрили масштабну схему підпільного виробництва сигарет. Слідчі встановили, що схему придумав 52-річний підприємець. До неї залучив матір і трьох знайомих — 40-річного, 20-річного чоловіків і 35-річну жінку. Тютюн виготовляли у селищі Пісочин за допомогою спеціального обладнання. Компоненти та сировину для цього купляли в інших областях країни.

"Під час проведених обшуків правоохоронцями виявлено та вилучено обладнання для незаконного виготовлення сигарет та їх пакування, сировину для виготовлення (понад 130 мішків тютюну, "гільзи" та інше), понад 32 000 пачок незаконно виготовлених сигарет, автомобілі, а також грошові кошти, отримані від незаконної реалізації вказаних підакцизних товарів", — повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Учасникам схеми оголосили підозру за ч. 2 ст. 28 і ч. ч. 1, 2 ст. 204 (незаконне виготовлення тютюнових виробів, незаконне придбання з метою збуту, зберігання, збут та транспортування з метою збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів, вчинені за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України. Зараз вирішують питання про обрання їм міри запобіжного заходу.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області вилучили цигарки та вейпи на 11 мільйонів гривень. На товарах не було акцизних марок.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.