Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Підліток наступив на вибуховий пристрій на Харківщині

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Хлопець отримав важку травму.

За час війни на Харківщині постраждали майже 260 дітей.

17 жовтня біля села Діброва в Ізюмському районі Харківської області 16-річний хлопець наступив на вибуховий пристрій і тяжко травмувався. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора України.

Крім того, в Офісі генпрокурора розповіли про ще одного постраждалого підлітка із Харківщини. 16 жовтня під час обстрілу поранення отримав 16-річний хлопець із села Дружелюбівка Харківської області.

Станом на ранок 18 жовтня в Україні постраждали через війну 1240 дітей: 425 дітей загинули та 815 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Регіони з найбільшою кількістю постраждалих дітей: Донецька область — 411 дітей, Харківська — 258, Київська — 116, Миколаївська — 77, Запорізька — 69, Чернігівська — 68, Луганська — 64, Херсонська — 57, Дніпропетровська — 31.

"Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях", — пояснили в Офісі генпрокурора України.

Як писав KHARKIV Today, 12 жовтня стало відомо, що 21 березня через обстріли окупантами міста Лозова на Харківщині отримала тілесні ушкодження 8-річна дівчинка, 25 червня внаслідок обстрілу селища Шевченкове в Куп'янському районі постраждав 8-річний хлопчик.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.