Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Під офісом депутата Харківської облради пройшов пікет

Фото: "Традиция и порядок"
Мітингувальники вважають, що Володимир Скоробагач причетний до незаконного вивезення відходів.

До офісу соціального проєкту "Допомога", створеного для виклику медиків до пацієнтів з COVID-19, створеного депутатом Харківської облради Володимиром Скоробагачем, привезли сміттєвий бак.

Вдень, 3 червня, офіс "Допомоги" пікетували представники руху "Традиція і порядок". Мітингувальники прийшли з прапорами, і палили фаєри. З офісу, де розташований кол-центр соціального проєкту "Допомога", скаржилися, що через пікет бригади медиків не можуть туди заїхати. Депутат Харківської облради Володимир Скоробагач (фракція "ОПТЗЖ"), який ініціював соціальний проєкт, розповів KHARKIV Today, що знаходиться за кордоном, на змаганнях з велоспорту.

"Сумно дивитися, як група політичних невдах щосили намагається нашкодити доньці [минулого тижня невідомі підпалили кафе Марії Скоробагач — ред.], а також зірвати роботу волонтерів, які витягують з того світу пацієнтів з COVID. Не вийде! Ну, а масовці "плюс" за стійкість. Сподіваюся, що зі своїх "босів" ви візьмете погодинну доплату за погану погоду і передавайте їм привіт", —пізніше написав Володимир Скоробагач у Facebook.

Організатори пікету — представники руху "Традиція і порядок" запевняють, що Володимир Скоробагач причетний до вивезення нелегальних відходів на полігон у Лозівському районі.

"До нас звернулися мешканці села Смирнівка (Лозівський район), де розташований полігон, ми приїхали туди. Лежать снаряди, ортофосфорна кислота, яка там взагалі не може зберігатися, тому що це інший клас відходів. Люди постійно хворіють, кажуть, що це абсолютний жах, стоїть сморід і утворилося озеро з відходів. За нашими даними, Володимир Скоробагач — своєрідний посередник між охочими нелегально вивезти сміття, побутові відходи різні і, відповідно, власниками полігонів, екологічними інспекторами і так далі. Ми сьогодні під його офіс принесли сміттєвий бак, щоб показати, де місце сміттєвого короля. Адже ми всі пам'ятаємо, що Скоробагача люстрували сміттєвим баком у 2014 році. До того ж, ми прийшли нагадати йому про те, що не можна просто так труїти людей, і так чи інакше розплата його наздожене" — розповів KHARKIV Today керівник харківського відділення руху Андрій Несміян.

Фото: "Традиция и порядок"
Фото: "Традиція і порядок"

У "Традиції і порядку" обіцяють навідатися і до інших депутатів від "ОПЗЖ".

"У нас серія акцій щодо депутатів "ОПЗЖ", ми викриваємо не їхню сепаратистську сутність і так далі, це все і так зрозуміло. Ми б'ємо по тому, що це не просто сепаратисти, об'єднані у партії кума Путіна, вони ще й шахраї, схематозники. Ми прийшли до Скоробагача і до інших схематозників рано чи пізно прийдемо", — пояснив Андрій Несміян.

У "Традиції і порядку" нам надали фото з полігону в селі Смирнівка.

Фото: "Традиция и порядок"
Фото: "Традиція і порядок"
Фото: "Традиция и порядок"
Фото: "Традиція і порядок"

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.