Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Під час ремонту мосту у Харкові використали уживані опори

Фото: Харківська обласна прокуратура
1
Зловмисники привласнили понад 1,8 мільйонів гривень.

У Харкові судитимуть підприємця за організацію заволодіння чужим майном в особливо великому розмірі під час ремонту мосту на проспекті Льва Ландау.

За даними Харківської обласної прокуратури, у 2017 році між Департаментом будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір щодо виконання робіт з капітального ремонту мосту, розташованого на проспекті Льва Ландау, на загальну суму майже 40 млн грн.

Серед іншого, було передбачено улаштування опор контактної мережі.

Директорка підприємства-постачальника та обвинувачений, вступивши у змову, організували виготовлення опор для здійснення ремонту неналежної якості. Тож безпосередньому підряднику під виглядом доброякісної продукції поставлено труби, які вже були у використанні і не відповідали необхідним стандартам. Щоб замаскувати відсутність оцинковки, представники фірми-постачальника пофарбували опори.

За капітальний ремонт Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради перерахував товариству-підряднику майже 7 млн грн. 

У свою чергу, підрядником перераховано понад 1,8 млн грн на рахунок фірми-постачальника.

Таким чином, директорка підприємства-постачальника разом зі спільником незаконно заволоділи сумою понад 1,8 млн грн, чим завдали державі збитків на вказану суму.

Харківська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо чоловіка за фактом організації заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого в особливо великому розмірі (ч. 3 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України).

Справу розглядатимуть у Московському районному суді м. Харкова.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області відновили зруйнований під час війни міст

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.