Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Під час обстрілу Грози загинула медсестра

Вікторія Сапач. Фото: Центр екстреної меддопомоги
Вікторія Сапач працювала у службі екстренної допомоги.

Унаслідок удару по Грозі загинули 52 людини.

Під час обстрілу села Гроза Шевченківської громади (Куп'янщина) загинула молодша медсестра Вікторія Сапач. Жінка пережила окупацію, однак її вбили росіяни своєю ракетою. Жінку згадують як позитивну людину та гарного фахівця. Про це повідомили у Харківському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

"Колектив Центру ЕМД та МК з глибоким сумом повідомляє, що 05.10.2023 трагічно загинула молодша медична сестра ППБ Шевченкове Куп'янського відділення ЕМД Сапач Вікторія Михайлівна, — повідомили у Центрі екстреної меддопомоги. Серед загиблих, на жаль, була наша колега, яка пережила період окупації. Це непоправна втрата для її рідних, близьких, друзів та колег. Світла пам'ять про неї назавжди залишиться в наших серцях. Зберігаємо у нашій пам'яті лише світлі спогади про цю завжди позитивну, сонячну жінку, доброго фахівця своєї справи, людину віддану роботі та колективу. Щирі співчуття родині!".

з
Вікторія Сапач. Фото: Центр екстреної меддопомоги

Як писав KHARKIV Today, російські військові вдарили по Грозі 5 жовтня о 13:24. Удар здійснили по магазину і кафе, де проходили поминки. Там знаходилися близько 60 людей.

Загинула 51 людина, ще одна людина померла у лікарні.  Серед загиблих — шестирічна дитина. На місці обстрілу продовжують працювати рятувальники. Вони шукають залишки тіл людей.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.