Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Під час купання у ванній мало не потонула дитина

Молодого человека увезли в больницу. Фото: meta.ua
Молодого человека увезли в больницу.
Мати залишила малюка без нагляду.

Хлопчика вдалося врятувати.

Харківські медики реанімували дитину, яка мало не потонула у ванній. Про це повідомляє Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на своїй сторінці у Facebook.

У швидкій допомозі розповіли, що хлопчику ще немає й року. На номер "103" зателефонувала мама малюка, вона повідомила, що виявила дитину у ванній непритомною. Нещасний випадок стався увечері у понеділок, 6 грудня.

"Жінка розповіла, що знайшла свого сина у ванній непритомним, вниз обличчям. Певний час хлопчик знаходився у ванній без нагляду. Вже через чотири хвилини бригада ЕМД 902 прибула на місце виклику і відразу приступила до проведення реанімаційних заходів, адже дитина перебувала у стані клінічної смерті", — пояснили медики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П'яна мати, яка недодивилася за дитиною на пляжі, може сісти на п'ять років

Бригаді екстреної медичної допомоги вдалося відновити серцево-легеневу діяльність дитини. Малюка врятували. Його разом із мамою госпіталізували до лікувального закладу.

Раніше KHARKIV Today писав, що у Харківській області в автомобілі швидкої народився хлопчик. Під час транспортування вагітної до лікувального закладу, у неї розпочався другий етап пологів, тому авто одразу зупинили, медичні працівники почали надавати акушерську допомогу. Новонародженого з матір'ю відвезли до медустанови.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.