Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

04 березня, 2021 - 08:03

Перший тиждень вакцинації: скільки медиків Харківської області прищепили від коронавірусу

Десять сотрудников центра "Гиппократ" привились от коронавируса. Фото: Роман Марабян.
У Харківській області прищепили 230 чоловік, вакцина вже поїхала до районів.

За перший тиждень вакцинації від COVID-19 230 харківських медиків зробили щеплення.

Інформацію про це повідомили в департаменті масових комунікацій Харківської облдержадміністрації. У середу, 3 лютого, вакцину отримали 60 чоловік. Всі медики, які були щеплені з початку вакцинації, почуваються добре.

Вакцинувались від коронавірусу співробітники "швидкої", обласної інфекційної лікарні і їх директор Павло Нартов (всього 25 чоловік), Обласного спеціалізованого будинку дитини "Гіппократ" (10 чоловік), військового госпіталю (18 чоловік), мобільних бригад. В обласній лікарні і так званій "чорнобильській" всі медики відмовилися від вакцинації індійською вакциною, раніше вони погоджувалися на німецьку виробництва Pfizer.

Вакцина вже поїхала до районів Харківської області, де з 9 березня почнеться вакцинація. Зараз районні бригади проходять навчання. Як повідомив "Суспільному" в. о. директора департаменту охорони здоров'я ХОДА Геннадій Бондарчук, CoviShield поїхав до Вовчанська, Мерефи, Первомайського і Богодухова.

Як писав KHARKIV Today, увечері 24 лютого до обласного аптечного складу в Харківській області привезли 30 400 доз індійської вакцини CoviShield. Вакцинація стартувала 25 лютого. Індійською вакциною погодився вакцинуватися кожен десятий медичний працівник.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.