Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Перша інклюзивна електричка прибула до Харкова (фото)

Фото: "Укрзалізниця"
Для зручності пасажирів — покращені крісла, а також система звукового і візуального сповіщення.

Середа 29 грудня — перший день курсування нового потяга до Донецької області.

Модернізований приміський потяг на новому маршруті Бахмут — Харків — Бахмут, що сполучає Донецьку і Харківську області, запустила "Укрзалізниця".

"Запускаємо ще один новий залізничний маршрут Бахмут — Харків — Бахмут, який значно покращить мобільність жителів сходу України. Тут курсуватиме сучасний модернізований електропотяг, який нещодавно відремонтували на власному підприємстві "Укрзалізниці", — розповів голова правління "Укрзалізниці" Олександр Камишин.

Фото: "Укрзалізниця"
Фото: "Укрзалізниця"

У складі електропотяга вісім вагонів, у них встановили крісла з покращеними ергономічними властивостями, змонтували сучасне освітлення, систему звукового та візуального сповіщення пасажирів. Також потяг пристосований для перевезення людей з інвалідністю, є місця для велосипедів. Усі роботи з модернізації електропотяга провели на ПрАТ "Київський електровагоноремонтний завод".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Харкова почав курсувати "Слобожанський експрес"

З Бахмута приміський потяг №7096/7057 відправляється щодня об 11:25 та прибуває до Харкова о 15:28. Назад він буде вирушати о 18:53 і прибуватиме до Бахмута о 23:00. Також електричка робитиме зупинки на станціях Сіль, Сіверськ, Ямпіль, Лиман, Святогірськ, Ізюм, Основа та інших.

Фото: "Укрзалізниця"
Фото: "Укрзалізниця"

В "Укрзалізниці" додали, складаючи графік, передбачили зручні пересадки. Так, у напрямку Балаклії, Ізюму, Святогірська, Лимана, Бахмута можна пересісти з потягів:

  • № 886 Ворожба — Суми — Харків, прибуття о 17:04;
  • №724 (Інтерсіті+) Київ — Харків, прибуття о 18:11;
  • № 6025 Козача Лопань — Харків, прибуття о 18:30;
  • №6554 Куп'янськ-Вузловий — Харків, прибуття о 18:36.

У напрямках Лозової, Слов'янська, Куп'янська, Рубіжного, Лисичанська та Попасної можна пересісти з потяга №886 Ворожба — Суми — Харків, прибуття о 17:04.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Новий рік призначили додатковий потяг з Харкова

Нагадаємо, перший інклюзивний приміський потяг із технічними рішеннями для маломобільних груп людей "Укрзалізниця" презентувала влітку. Інші інклюзивні електропотяги готували до запуску. Потяг Бахмут — Харків планували запустити 24 грудня. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.