Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Патрульна поліція набирає людей у Харкові

Фото: KHARKIV Today.
До "патрульки" набирають кандидатів, які хочуть захищати права й оберігати життя українців.

У Харкові триває набір до патрульної поліції.

Кандидатів запрошують заповнити анкету, залишити свої контаткні дані і за умови серйозності намірів готуватися до фізичних випробувань: їх доведеться складати як чоловікам, так і жінкам.

Спочатку потрібно подати заявку на участь у конкурсі. Це займе 8–10 хвилин, знадобиться паспорт громадянина України та номер облікової картки платника податків (колишнiй IПН). Усі дані збережуться в особистому кабінеті. Анкету можна заповнити за посиланням.

Після цього треба буде пройти конкурс, що складається з окремих етапів: тестування (оцінка рівня логічного й аналітичного мислення та знання законодавства), медичне обстеження (огляд для встановлення придатності кандидатів за станом фізичного та психічного здоров'я), перевірка рівня фізичної підготовки (вправи на силу та витривалість) та співбесіда з поліцейською комісією (оцінка відповідності кандидата вимогам до посади).

У патрульній поліції наполягають, що шукають майбутніх "копів", які хочуть жити й працювати в Україні.

Як писав KHARKIV Tоday, на початку листопада Віктор Левченко був призначений виконуючим обов`язки голови Патрульної поліції Харківщини. Це сталося після відсторонення Альони Стрижак. Що відомо про Віктора Левченка: йому 35 років, майстер спорту України зі штовхання ядра, очолював відділ патрульної поліції Криму після його окупації, у 2019 році став начальником управління патрульної поліції в Луганській області. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.