Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Пасажири харківського метро виявили непритомного чоловіка

Фото: Труха
Інцидент стався на "Холодній горі".

1 липня о 23:30 на станції метро "Холодна гора" чоловікові стало зле. Очевидці спочатку подумали, що чоловік помер, потім вирішили, що він спить з відкритими очима.

"Чоловік, близько 35-40 років, помер прямо у вагоні метро. Люди думали, що спить ... Так і доїхали до кінцевої. Поліцейські винесли на станцію, оформляють", — писали очевидці.

"Хлопець живий. Спав з відкритими очима, нуль на масу. Його чимось накололи і він прийшов до тями в кареті швидкої допомоги. Сильні препарати", —  відзначали свідки.

KHARKIV Today повідомили у пресслужбі комунального підприємства "Харківський метрополітен", що чоловік був у непритомному стані, його госпіталізували до лікарні.

"Був випадок ввечері о 23.30 на "Холодній горі". Пасажиру було погано. Викликали швидку допомогу, яка забрала його зі станції. Це швидка з'ясовує — чому людині було погано, який діагноз. Без свідомості знаходився", — сказав прессекретар Харківського метрополітену .

Однак як повідомили у Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф інформації про чоловіка, який надійшов до медиків  зі станції метро "Холодна гора", не було.

Як писав KHARKIV Today, навесні на станції метро "Центральний ринок" пасажир упав на рейки. Потяга у цей момент не було. Співробітники метрополітену зняли напругу з контактної рейки і підняли пасажира на платформу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.