Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Партія "Європейська солідарність" висунула кандидата на пост міського голови Харкова

Кандидатуру підтримали відомі українці, народні депутати та навіть члени інших партій.

Олександр Скорик зауважив, що "спільно ми зможемо зробити Харків містом, в якому подобається жити".

У п'ятницю, 24 вересня, у Харкові відбувся четвертий етап VI Конференції Харківської територіальної організації Політичної партії "Європейська Солідарність", присвячений представленню кандидата на посаду міського голови. Участь у конференції взяли представники громадськості, запрошені гості з інших партій, депутати місцевих рад регіону та народні депутати України.

На посаду харківського міського голови висунули Олександра Скорика. Під час конференції заслухали звернення відомих українців, серед них була й акторка, Герой України Ада Роговцева.

"Буду говорити про Олександра Скорика. Він робить дуже багато потрібних для нас справ. Він відбудовує храми, він вивіз на схід всю трупу Театру імені Шевченка, він дбає про культуру — і села, і міста. Людина, яка не байдужа до того, що відбувається на фронті. Він дбає про долю України, а не просто говорить. Людина, яка діє", — сказала акторка.

Заочно підтримали Скорика також голова центрального штабу партії Олександр Турчинов, народний депутат України та екс-голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович, народний депутат та генерал-лейтенант ЗСУ Михайло Забродський, актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв. 

"Зараз вся країна вболіває за те, щоб після виборів у Харкова з’явилось гідне керівництво, яке не віддасть такий стратегічно важливий регіон на поталу ворога. Не просто розвиватиме його, а й буде всіляко відстоювати правильний, проєвропейський вектор розвитку", — проголосив Сеітаблаєв.

Особисто підтримати Скорика у Харків прибула народна депутатка та голова партії "Голос" Кіра Рудик.

Також виступив на заході Віктор Маринчак, духовний наставник Харківського Євромайдану. Після слів підтримки Скорик презентував програму, з якою йде на вибори.

"Харків — це місто яке вдарило по зубах "русскому миру", доказавши, що Харків — це Європа, хоча нас намагаються переконати в іншому. У нашій програмі всього 12 кроків, але в жодному немає популізму, який зараз ллється з усіх екранів", — зазначив Скорик.

У програмі — безпека та освітлені вулиці не лише у центрі міста, ефективні програми протидії вживання наркотичних речовин, які допоможуть звільнити місто від наркотиків, залучення інвестицій для розвитку, екологічна безпека.  

"Я впевнений, що спільно ми зможемо зробити Харків містом, в якому подобається жити. Містом, яким будуть пишатися наші діти. Спільно ми зможемо цього досягти. Ми маємо згуртовану команду, підтримку потужної партії, але найголовніше — це ваша підтримка", — сказав Скорик.

26 делегатів одноголосно підтримали його кандидатуру.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.