Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

16 червня, 2021 - 07:03

Парк Горького можуть перейменувати у парк Кернеса

Перейменування парку — серед пропозицій харків'ян.

Ігор Терехов озвучив перші результати соцопитування щодо увічнення пам'яті Геннадія Кернеса.

У мерії озвучили перші результати опитування харків'ян про те, як увічнити пам'ять п'ятого мера Харкова Геннадія Кернеса. Думки харків'ян озвучив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

Так, найбільш гідним способом увічнення пам'яті колишнього міського голови Геннадія Кернеса харків'яни вважають присвоєння йому звання "Почесного громадянина міста Харкова".

"Люди відгукнулися на нашу ініціативу: хтось в інтернеті, хтось у вуличному опитуванні. І є вже перші соціологічні дані. Так, більше 50% говорять, що необхідно присвоїти Геннадію Кернесу звання "Почесного харків'янина". На другому місці — меморіальна дошка на будівлі мерії. Думаю, до 23 серпня ми цей пам'ятний знак відкриємо", — розповів Ігор Терехов.

Кернес опрос

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експертна рада прийняла рішення щодо увічнення Геннадія Кернеса

Також, за словами секретаря міськради, серед ініціатив харків'ян є ще такі варіанти: встановити пам'ятник, перейменувати парк Горького, назвати його ім'ям нову вулицю або перейменувати існуючу.

"Опитування ще йде, і ми продовжуємо вивчати думку харків'ян" — відзначили у міськраді.

Нагадаємо, взяти участь у цьому опитуванні можна двома способами: за допомогою анкети онлайн і вуличного опитування. У електронній анкеті є вісім варіантів увічнення пам'яті Геннадія Кернеса, але можна запропонувати свій. Вуличне опитування проводить Благодійний фонд імені Геннадія Кернеса, який створили його сини Кирило і Данило, а також Ігор Терехов.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.