Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Осінні канікули: скільки будуть відпочивати харківські школярі

Фото: KHARKIV Today.
Осінні канікули 2021 року можуть стати найбільш тривалими.

Тривалість осінніх канікул у школах Харкова буде залежати від епідеміологічної ситуації у регіоні.

З понеділка, 18 жовтня, у школах Харкова достроково стартують канікули. Таке рішення у мерії прийняли після рекомендації Харківської обласної державної адміністрації та введення "помаранчевої" зони карантину. Канікули у місті починаються одночасно з областю. Точної дати закінчення канікул поки немає. У школах ще не отримали розпорядження, тому деякі вчителі пишуть у батьківських групах, що відпочивати діти будуть до 25 жовтня, але у декількох школах говорять, що канікули будуть тривати більше двох тижнів, і за парти діти повернуться тільки у вівторок, 2 листопада (понеділок, 1 листопада, вихідний у всіх школах через вибори Харківського міського голови 31 жовтня).

У міському департаменті освіти кажуть, що поки однозначної відповіді на питання, коли закінчаться канікули, немає. Це стане відомо тільки наступного тижня.

"Ми подивимося у ході карантинних заходів. Не виключено, що канікули будуть до 1 листопада. Щодо шкіл у нас немає жодних побоювань, педагоги у нас більш ніж на 90% вакциновані, захворюваність серед педагогів низька. Думаю, числа 20 ми вже визначимося, як буде. Якщо буде рости загальна захворюваність у країні, у місті, то, напевно, краще обмежити спілкування до 1 листопада. Поки я не можу сказати зі 100% гарантією, будуть канікули два тижні чи тиждень", — сказала директорка департаменту Ольга Деменко у коментарі KHARKIV Today.

У школах Харківської області поки робочий варіант тривалості осінніх канікул — тиждень.

Пізніше у Харківській міськраді повідомили, канікули почнуться в понеділок 18 жовтня і триватимуть два тижні. З урахуванням того, що 14 і 15 жовтня — офіційні вихідні, останнім навчальним днем перед канікулами буде середа 13 жовтня.

Нагадаємо, 11 жовтня стало відомо, що харківські школярі підуть на осінні канікули синхронно з областю. Раніше у міськраді говорили, що причин переносити канікули немає.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.