Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Опалювальний сезон стартує у двох містах Харківської області

Йдеться про Первомайський та Лозову.

У Первомайському запустили майже всі котельні, у Лозовій — усі.  

У понеділок, 25 жовтня, у Первомайському стартує опалювальний сезон. У роботі вже п'ять з шести великих котелень. Про це повідомив мер Первомайського Микола Бакшеєв.

"На жаль, у 4 мікрорайоні внаслідок виявленого дефекту на лінії газопостачання старт опалення відкладається. Очікуємо усунення недоліків від розподільчої компанії АТ "Харківгаз", після чого вищевказану котельню також введуть у роботу", — написав Первомайський міський голова у Facebook.

На 14:00 25 жовтня усі котельні запустили у Лозовій. Тепло чекають ввечері. Інформацію про це на сторінці "Лозова. Новини" опублікувала радник голови Лозівської міської територіальної громади Ганна Скрипник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки будинків у Харкові залишаються без тепла

Раніше у Лозовій, Панютиному і Катеринівці перевірили вісім котелень, там розпломбували обладнання і прийняли газ. Для перевірки котельні включили на годину, а потім знову зупинили. Ще чотири котельні повинні були прийняти газ 25 жовтня. Дитсадки, школи та інші установи соціальної, культурної та медичної сфер обіцяли опалювати теж з 25 жовтня, інформували у мерії Лозової.

Як пояснив тоді директор "Теплоенерго" Сергій Малишев, саме 25 жовтня припадала третя доба, коли середня температура буде нижчою 8 градусів тепла — це передумова для початку опалювального сезону.

За його словами, для зміни температури у мережах — при похолоданні або потеплінні на градус — необхідно чотири години, тому за значних погодних коливаннях можливі перегріви або тимчасово недостатнє опалення.

Нагадаємо, дати тепло у Лозовій обіцяли не раніше 25 жовтня, оскільки постачальник передбачив недостатні ліміти газу на жовтень для опалення. Якби використовували газ з лімітів для бюджетних організацій, то вартість блакитного палива стала б у три рази дорожчою.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.