Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

ООН передала деокупованому місту на Харківщині десять фур гуманітарної допомоги

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Людям допомагають наборами для відновлення будівель, обігрівачами та ліками.

Невдовзі гуманітарну допомогу від ООН відправлять до міста Вовчанськ.

Команда ООН доставила у деокупований Куп'янськ десять фур гуманітарної допомоги. Серед вантажу є набори для швидкого ремонту осель, медикаменти, одяг, ковдри, індивідуальні обігрівачі. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації з посиланням на зустріч голови ХОВА Олега Синєгубова з координаторкою ООН в Україні Деніз Браун

"Як тільки закінчиться та допомога, яку ми доставили, то надішлемо ще. Це питання перебуває на постійному контролі. Насправді там на день майже по 50 запитів. Будемо закривати всі питання, які зможемо", — зазначила Деніз Браун.  

За інформацією ХОВА, таку ж гуманітарну допомогу ООН надасть Вовчанську, який постійно потерпає від обстрілів загарбників.

"Наразі є три основні напрямки на Харківщині, які потребують особливої уваги, кожен має свої проблеми – Ізюм, Куп'янськ, Вовчанськ. Наприклад, в Ізюмі вдалося відновити роботу 6 котелень із 23, інші мають серйозні руйнування. А от у Куп'янську навпаки – цілі котельні, але значно пошкоджена житлова інфраструктура і місто піддається обстрілам", — розповів Синєгубов.

оон
Фото: ХОВА

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області запрацюють виїзні мобільні групи для реєстрації на грошову допомогу від УВКБ ООН. Пункти благодійного фонду "Право на захист" почнуть роботу із 16 січня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.