Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Олег Синєгубов вручив волонтерам, компаніям та підприємцям відзнаки за допомогу під час війни

Фото: ХОВА.

Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов вручив відзнаки Міноборони та подяки від обласної влади волонтерам, компаніям та підприємцям за надання всебічної допомоги під час збройної агресії російської федерації проти України, плідну співпрацю зі Збройними Силами України, патріотизм та активну громадянську позицію.

Серед нагороджених - волонтери БО "Благодійний фонд "Безпечне небо", БО "Благодійний фонд Ігоря Діденка "Митці", БО "Благодійний фонд "Добровільна допомога розвитку України"; представники компанії "Філіп Моріс Україна", громадські активісти, працівники комунальної сфери, повідомили в ХОВА.

"Дійсно, ви робите вклад у нашу спільну перемогу з перших днів. 24 лютого всі ви стали в стрій, дехто в формі, дехто без форми. Хтось вивозив людей під кулями, хтось намагався провозити сюди одяг, продукти харчування, засоби для військових тощо. Це дуже важливо, тому що особливо в перші дні військові зіткнулися з різними проблемами. Ви ризикуєте своїм життям майже щодня, але продовжуєте робити свою справу. Разом з вами прийдемо до перемоги", — звернувся до присутніх Олег Синєгубов.

Він також подякував волонтерам за неймовірну роботу, відданість державі та її громадянам. Урочисте нагородження відбулося 31 серпня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.