Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Олег Синєгубов опублікував декларацію

Фото: Олег Синєгубов / Telegram
Начальник ХОВА подав щорічну декларацію.

Минулого року сім'я Олега Синєгубова не робила вартісних покупок.

28 березня начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов подав щорічну декларацію. Вона охоплює 2023 рік. Звіт опублікований у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Згідно із декларацією, минулого року зарплатня Синєгубов у Харківській ОВА склала 1 350 977 гривень, що на 421 959 гривень більше за 2022 рік (у 2022 році було 929 018 гривень). Його дружина, Анна Журавльова, заробила у Харківському національному медичному університеті 246 872 гривень.

Окрім цього, 19 квітня 2023 року дружина Синєгубова стала власницею товариства з обмеженою відповідальністю "Сегура-Капітал". Її частка у статутному капіталі складає 100%, вартість частки у грошовому вираженні оцінена у 5 000 000 гривень. У попередніх деклараціях Синєгубова Анна Журавльова також була вказана кінцевим бенефіціарним власником цієї компанії, проте яку саме частку вона мала, невідомо. Також у Журавльової є ТОВ "Сібоней Лімітед", 99% частки якого вона отримала у 2021 році.

Заощадження родина зберігає готівкою. У Синєгубова є 135 000 доларів і 530 000 гривень, у його дружини — 255 000 доларів і  515 000 гривень. Транспортних засобів, згідно із декларацією, у родини немає.

Із нерухомості задекларовані квартира, два місця для паркування, нежитлове приміщення, дві земельні ділянки у Харкові та ще дві земельні ділянки у Черкаській Лозовій, які належать Анні Журавльовій, квартира у Харкові, власником якої є Олег Синєгубов. Також у декларацію внесені ще три квартири у Харкові, які не належать родині, але вона має право ними користуватися.

Зазначимо, ТОВ "Сегура-Капітал" засновано у 2017 році (існує понад шість років). Основним видом роботи компанії є надання інших фінансових послуг, окрім страхування та пенсійного забезпечення. Наприкінці грудня минулого року Нацбанк України оштрафував десять фінансових компаній, двох лізингодавців та два ломбарди через несвоєчасне подання регулятору звіту за четвертий квартал 2022 року і перший квартал 2023 року. Серед оштрафованих була компанія "Сегура-Капітал". Також ця компанія потрапляла під штрафні санкції наприкінці грудня 2021 року. Причиною накладання штрафу стало неподання або несвоєчасне подання документів про структуру власності.

Співвласницею "Сібоней Лімітед" Журавльова стала у 2021 році. Це консалтингова фірма, вона використовувала той самий телефон, що був і у фірм "Сібоней Сервіс" та "Віката". За інформацією Харківського антикорупційного центру, у 2021 році засновником "Сегура Капітал" був "Сібоней Лімітед", статутний капітал так само складав п'ять мільйонів гривень.

"І ось ця "Сегура-Капітал", за даними системи YouControl, володіє 29 об'єктами нерухомості по всій країні. Більше всього у Одеській та Харківській областях. Наприклад, кілька квартир у Одесі в районі "Аркадія" біля моря", — повідомляв тоді ХАЦ.

Як писав KHARKIV Today, мер Харкова Ігор Терехов подав декларацію. За рік він заробив у Харківській міській раді 1 716 555 гривень, що більше на 1655 гривень за попередній рік.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.