Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Олег Синєгубов не виключає примусової евакуації з Харківщини

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
Люди не хочуть виїжджати навіть із сіл неподалік лінії фронту.

За рік повномасштабного вторгнення в Харківській області не було примусової евакуації.

Але голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов не виключає такий сценарій. Йдеться про ті населені пункти, які знаходяться на лінії фронту або поруч із кордоном. Які саме села маються на увазі, Синєгубов не поточнив.

"Розглядається питання щодо прийняття рішення щодо обов'язкової евакуації з певних населених пунктів, тому що, відверто кажучи, люди нехтують своїм життям, життям своїх близьких. Ми щодня з Національною поліцією, підрозділами ДСНС і з волонтерами займаємося питаннями евакуації. Ну не хочуть люди звідти виїжджати. Виїжджають лише тоді, коли вже зруйновані або пошкоджене настільки житловий будинок, що там не можна фактично проживати", — сказав Синєгубов.

Нагадаємо, три села у Куп'янському районі перебувають у "сірій зоні", ще 29 знаходяться під тимчасовою окупацією. Ворог постійно обстрілює села Вовчанської, Дворічанської, Куп'янської громад. 23 лютого окупанти завдали ракетного удару по будівлі селищної ради Дворічної, під завалами опинилися дві жінки. Коли рятувальники почали розбирати завали, по ним відкрили прицільний вогонь, роботи довелося припинити. Тіла жінок на вечір 24 лютого ще не дістали. Знищені чотири автівки ДСНС.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.