Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти зруйнували бізнес прихильника "руського міру" з Харкова

Фото: СБУ
48-річний чоловік через війну втратив усе, але все одно виправдовував "спецоперацію".

Проросійському інтернет-агітатору оголосили підозру. 

48-річний мешканець Харкова від початку повномасштабної війни Росії проти України систематично публікував в інтернеті матеріали із запереченням російської збройної агресії, невизнанням державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях, а також із закликами до співпраці з країною-агресором. Для цього колаборант використовував сторінку у російській соціальній мережі "Однокласники", яка заборонена в Україні. Про це повідомив речник управління Служби безпеки України в Харківській області Владислав Абдула. 

"Дивно, що зловмисник продовжував "топити" за Росію навіть тоді, коли сам постраждав від її збройної агресії. До війни харків'янин мав невеликий торговельний бізнес на одному з ринків Харкова, однак у березні в результаті ворожих обстрілів його торговий павільйон був повністю знищений російською артилерією", — написав він.

Фото: СБУ
Фото: СБУ

Спеціалісти провели лінгвістичне дослідження опублікованих зловмисником матеріалів, вони підтвердили їхній антиукраїнський зміст та протиправний характер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На мешканця Харківської області, який агітував за росіян у черзі за "гуманітаркою", чекає суд

Під час обшуку вдома колаборанта, співробітники спецслужби забрали ноутбук та мобільний телефон, за допомогою яких він розповсюджував проросійські матеріали та які містять докази його протиправної діяльності.

Наразі зловмиснику повідомили про підозру за ч. 1 ст. 111¹ Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Фото: СБУ
Фото: СБУ

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.