Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти знищили за тиждень п'ять освітніх закладів у Харкові

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Частіше за все ракети влучають у школи та житлові будинки.

За час війни у Харківській області зруйновано понад 2500 житлових будинків — приватних, багатоповерхівок, адмінбудівель.

За тиждень у Харкові зруйновано внаслідок обстрілів п'ять освітніх закладів. З початку війни російські окупанти зруйнували понад 200 шкіл у Харківській області. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов у Національному телемарафоні.

"Якщо ми говоримо про житловий фонд, то це більше 2500 житлових будинків зруйновано по всій області. І це не лише одноповерхові приватні будинки, це — багатоповерхівки, багатопід'їздні, багатоквартирні житлові будинки, це критична інфраструктура, яку ми намагаємося відновити 24 години на сім фактично. Це адміністративні будівлі. Це будівлі органів державної влади, закладів культури, освіти. У нас за останній тиждень лише у місті Харкові зруйновано п'ять освітніх закладів (п'ять шкіл). І якщо порахувати з 24-го, то це більше 200 шкіл у нас зруйновано по всій безпосередньо області", — сказав Олег Синєгубов.

Як писав KHARKIV Today, вночі 7 липня російські окупанти обстріляли ще одну школу у Харкові. Близько опівночі дві ракети з Бєлгорода прилетіли на подвір'я спеціальної школи-інтернату у Немишлянському районі. Внаслідок вибухових хвиль пошкоджено будівлю школи, вікна, двері. Постраждалих не було.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.