Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти знищили котельню у Харкові

Фото: Харьковский горсовет
Було пряме влучення снаряда до котельні, розташованої у Київському районі міста.

Місце обстрілу оглянули працівники КП "Харківські тепломережі".

Котельню у Київському районі Харкова, до якої потрапив російський снаряд 19 травня, необхідно повністю реконструювати. Про це повідомили у Харківській міській раді.

"Будинок підлягає реконструкції з нуля. Тобто його треба повністю розбирати. Виносити все обладнання. Тут уже ремонтом не обійдеться", — пояснив заступник технічного директора комунального підприємства "Харківські теплові мережі" Олексій Лука.

Судячи з відео з місця руйнування, яке надали у Харківській міськраді, снаряд зруйнував дах котельні — залізобетонна плита відкололася та впала усередину будівлі. Частково зруйновані стіни та обладнання, що знаходиться всередині, у приміщеннях — купи каміння та повалені конструкції. В одній із кімнат — снаряд, що застряг у підлозі.

Зазначимо, вказана котельня подає тепло в онкоцентр, дві лікарні, дві поліклініки та дитячий садок. Військових об'єктів у цьому районі немає.

"Нормальна, розумна людина цього не робила б. Напевно, цілилися сюди, щоб зробити ще більше неприємностей нашому місту, але все відбудуємо, все відновимо", — сказав Лука.

Як писав KHARKIV Today, 19 травня близько 4:00 російські окупанти обстріляли Київський район Харкова. Внаслідок обстрілу було пошкоджено котельню. Як повідомив Олексій Лука, оператор котельні не постраждав.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.