Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти знищили електропідстанцію у місті Харківській області

Ілюстративне фото: Укрінформ
Електропідстанція працювала на сонячних батареях.

Під ракетний обстріл потрапила Мерефа.

Російські окупанти знищили у місті Мерефа Харківської області електропідстанцію, яка працювала на сонячних батареях. Внаслідок обстрілу жертв та постраждалих немає. Подання електроенергії відновлено. Про це пише "Суспільне" з посиланням на главу Мерефянської громади Веніаміна Сітова.

"Вчора три прильоти, сьогодні вночі - два прильоти. Потрапили на приватну територію, знищили електропідстанцію, яка працювала на сонячних батареях", - сказав Сітов.

За словами Веніаміна Сітова, після попередніх обстрілів у Мерефі відновили електропостачання у приватних та багатоквартирних будинках, наразі усі жителі міста забезпечені електропостачанням.

Як писав KHARKIV Today, мер Харкова Ігор Терехов раніше заявляв, що російські війська прицільно обстрілюють трансформаторні підстанції "Харківобленерго", щоб залишити місто без електрики.

Станом на 19 квітня в Харківській області через обстріл було пошкоджено 249 об'єктів енергетики. Снаряди зруйнували мережу кабельних та повітряних ліній усіх типів напруги загальною довжиною понад 5000 кілометрів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.