Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти залишають купу військових у Бєлгородській області для "демонстрації"

Фото: Харківська обласна прокуратура
На Харківському напрямку обстрілювали села неподалік лінії зіткнення.

На Харківщині окупанти намагаються втримати свої позиції і обстрілюють прикордоння.

Протягом останньої доби гатили з різних видів озброєння по населених пунктах Кислівка, Крохмальне, Берестове на Куп'янському напрямку, повідомили в Генеральному штабі. Активні бойові дії тривають на Донбасі, де окупанти намагаються прорвати оборону ЗСУ. 

У той же час на Слобожанському напрямку, у прикордонних районах Бєлгородської області, Росія продовжує утримувати угруповання військ для проведення демонстраційних дій.

"Окупанти періодично ведуть обстріли позицій наших військ, а також населених пунктів Харківської області поблизу державного кордону України", - повідомляє Генштаб.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Бєлгородській області продовжують будувати оборонні споруди. Зокрема, на трасі, яка веде від Гоптівки на Бєлгород, за вказівкою губернатора роблять "засічну лінію". Крім того, у полях поруч із трасою продовжують встановлювати бетонні тетраедри, які зазвичай використовуються у якості протитанкових загороджень. Де саме встановлюють ці споруди, губернатор не повідомив. Їх розвозять по сусідній із Харківщиною областю РФ з квітня. Для більшої непрохідності трикутники з бетону перев'язують між собою металевими канатами. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.