Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти закидали селище у Харківській області снарядами відкладеної дії

Фото: Дергачівська міська рада
Кумулятивно-осколкові бойові елементи можуть вибухнути протягом 40 годин.

Жителів селища Слатине просять повідомляти про небезпечні предмети.

Російські окупанти обстріляли селище Слатине у Дергачівській громаді з артилерії подвійної дії ураження. Такі артилерійські снаряди можуть вибухнути у будь-який час протягом 40 годин. Про це повідомили у Дергачівській міській раді.

"Під час артилерійських обстрілів селища Слатине окупанти використали кумулятивно-осколкові бойові елементи з механізмом самоліквідації. Це дуже небезпечні снаряди, які можуть вибухнути будь-якої миті протягом 40 годин", — сказано у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові та області в результаті обстрілів загинули десятеро людей

Зазначимо, кумулятивно-осколковий снаряд — це артилерійський снаряд основного призначення подвійної дії ураження, який суміщає заряд кумулятивної дії та заряд осколково-фугасної дії. Ці снаряди знаходяться всередині ракети.

Дергачівська міська рада закликала жителів при виявленні небезпечних предметів або боєприпасів ні в якому разі не наближатися до них та не брати в руки, а негайно повідомити до Держслужби з надзвичайних ситуацій, Міністерства внутрішніх справ або Збройних сил України за номерами телефонів — 101, 102, 112 та 0800507028.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.