Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти закидали мінами тил ЗСУ на Харківщині

Фото: ХОВА
Росіяни намагаються порушити логістичне забезпечення підрозділів захисників в районі Циркунів.

На півночі та півдні регіону загарбники вдаються до авіанальотів. 

Харківський фронт залишається дуже гарячим. На півночі окупанти продовжують спроби прорвати оборону ЗСУ, на півдні хочуть просуватися у бік Барвінкового та Слов'янська, для чого накопичили величезну кількість особового складу та техніки. Крім того, вони дистанційно мінують наш тил із метою порушити логістику передових підрозділів Сил ЗСУ. 

"На Харківському напрямку ворожі підрозділи 6-ї армії західного військового округу берегових військ балтійського флоту, а також мобілізаційного резерву так званих 1-го і 2-го армійських корпусів, зосередилися на утриманні раніше захоплених позицій і наступальних дій не ведуть. У напрямку Козачої Лопані (колишній Дергачівський, укрупнений Харківський район) і Соснівки (колишній Золочівський, укрупнений Богодухівський район) українські воїни відбили штурмові дії противника і змусили його відійти. Аби порушити логістичне забезпечення підрозділів наших військ в районі села Циркуни (Харківський район) російські окупанти здійснили дистанційне мінування місцевості і завдали авіаційного удару з гелікоптерів Ка-52 в районі села Петрівка (Харківський район)", — повідомив речник Міністерства оборони Олександр Мотузяник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти завдали по Харкову авіаудару

За його словами, на Слов’янському напрямку Збройні сили України перешкоджають спробам противника створити умови для наступу на Слов’янськ.

"Противник вів штурмові дії в напрямку Довгенького (Ізюмський район) і Мазанівки (Донецька область). Наразі бойові дії тривають. Також ворог завдав авіаційних ударів з використанням пари Ка-52 в районі Дібрівного (колишній Барвінківський, укрупнений Ізюмський район) і Богородичного (Донецька область). І в напрямку селища Долина (Донецька область) українські воїни успішно відбили штурм противника. Загалом окупант веде артилерійські обстріли в бік наших позицій вздовж усієї лінії фронту. Наша розвідка зафіксувала виведення з цього напрямку на територію Росії для відновлення боєздатності однієї батальйонно-тактичної групи зі складу 36-ї армії східного військового округу Росії", — поінформував речник Міністерства оборони.   

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.