Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти відходять від Харкова і намагаються не пустити ЗСУ у тил

Изюм. Иллюстративное фото: Владимир Мацокин
Російську армію продовжують відтісняти до кордону на півночі.

Триває обстріл звільнених населених пунктів.

Російські окупанти не ведуть наступальних дій на півночі Харківської області, намагаючись стримати контрнаступ ЗСУ та прикрити відхід своїх сил. До того ж, росіяни обстрілюють населені пункти, з яких недавно їх вибили. Про це у вечірньому зведенні 13 травня повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

"На Слобожанському напрямку головні зусилля противник зосереджує на забезпеченні відходу власних підрозділів від міста Харкова та недопущенні виходу підрозділів Сил оборони до тилу російського угруповання військ, зосередженого в районі Ізюма. Підрозділи супротивника обстрілювали позиції наших військ у районах населених пунктів Петрівка, Питомник, Руські Тишки, Тернова", — розповіли захисники.

Ворог продовжує завдавати ракетних ударів по об'єктах промислової інфраструктури та обстрілювати цивільні об'єкти на території України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підполковник поліції допомагала окупантам пересуватися Куп'янськом

Нагадаємо, 10 травня захисники звільнили населені пункти Черкаські Тишки, Руські Тишки (Харківський район), Рубіжне та Байрак (Вовчанський район). Пізніше стало відомо, що окупантів вигнали із селища Питомник (Дергачівська громада). 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.