Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти вдруге накрили ракетою одну й ту саму школу у Харкові

Фото: соцмережі.
Школа знаходиться посеред спального мікрорайону Слобідського району.

У ніч проти 11 липня окупанти завдали три ракетних удари по Харкову за двадцять хвилин.

Одна з ракет прилетіла в середню школу на Садовому проїзді (Слобідський район). Наприкінці червня один із корпусів цієї школи було зруйновано під час пуску ракети з російського Бєлгорода.

Нагадаємо, окупанти найчастіше завдають ракетних ударів саме по об'єктах інраструктури та навчальним закладам Харкова. Тільки за минулий тиждень у Харкові зруйновано внаслідок обстрілів п'ять освітніх закладів. З початку війни російські окупанти зруйнували понад 200 шкіл у Харківській області. 

Попередньої ночі була знищена одна з кращих шкіл Харкова у Слобідському районі, яка носила ім'я російського вченого Ломоносова - №46. Ракета влучила у будівлю, перекриття впали. Випускники та батьки у неділю зібралися допомагати розгрібати завали школи.

Вночі 7 липня російські окупанти обстріляли ще одну школу у Харкові. Близько опівночі дві ракети з Бєлгорода прилетіли на подвір'я спецальної школи-інтернату у Немишлянському районі. Внаслідок вибухових хвиль пошкоджено будівлю школи, вікна, двері. Постраждалих немає. Раніше у школі навчалися 260 дітей.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.