Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти вбили співробітників харківського екопарку і сховали їхні тіла

Фото: Фельдман Экопарк/Facebook
Співробітники вважалися безвісти зниклими.

Двоє співробітників Фельдман Екопарку зникли 7 березня.

З початку війни вони не покинули тварин і продовжували годувати під обстрілом російської армії. Колеги шукали їх та сподівалися, що співробітникам вдалося вижити. Але 19 квітня їхні тіла знайшли і впізнали.

"Вчора ми отримали підтвердження від наших військових про те, що знайшли наших двох хлопців, які  зникли безвісти. Ми до останнього думали, що вони кудись поїхали, але не припускали думки про те, що вони загинули. Вчора нам повідомили: упізнали. Ці хлопці були розстріляні зі зброї, заховані у приміщенні туалету, забарикадовані", — пояснив Ільченко.

Директор екопарку пояснив: двоє цих співробітників залишалися в Екопарку до останнього, під обстрілом годували тварин. Проте 7 березня їх там не виявили, до 19 квітня вони вважалися зниклими.

"Хлопці, які під час війни не покинули екопарк, під обстрілами з нами разом годували тварин, залишалися там. 7 березня, коли ми вкотре приїхали годувати, їх там уже не було. Ми почали шукати, думали, може кудись поїхали, відлучилися. І по вчорашній день ми не мали ніякої інформації, де вони. І рідні, і близькі шукали, були заяви до правоохоронних органів. Але вчора ми вже отримали підтвердження", — сказав Ільченко.

Як писав KHARKIV Today, під час годування тварин у харківському екопарку загинув співробітник.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.