Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти вбили біля Харкова військового з Полтавської області

Фото: Виктор Радько
Володимира Тищенка смертельно поранив уламок від "Граду".

У квітні Володимиру Тищенку виповнилося 25 років.

Військовослужбовець Володимир Тищенко загинув під час обстрілу російськими окупантами Харківської області. Про це повідомив голова Лохвицької громади Віктор Радько.

"Тяжка звістка прийшла сьогодні до нашої громади. Під Харковом під час ворожих обстрілів "Градами" загинув військовослужбовець Збройних сил України, наш земляк із села Токарі Тищенко Володимир Анатолійович. Призваний до лав Збройних сил України 2 квітня 2022 року, 16 квітня Володимир зустрів на передовій своє 25-річчя", — зазначив Віктор Радько.

Володимир Тищенко закінчив школу у селі Токарі Полтавської області, навчався у Професійному технічному училищі у місті Заводське Полтавської області (спеціальність — зварювальник). Строкову службу спочатку проходив у навчальному центрі "Десна" Чернігівської області, потім у місті Одеса.

"Повернувшись до рідного села Токарі, Володимир був ініціатором багатьох добрих справ. Завжди на позитиві сам, і заряджав ним оточуючих. У нього було багато друзів. Любив вірші, пісню та танець. Любив людей, і його любили всі", — розповів Віктор Радько. .

Як писав KHARKIV Today, 22 квітня у боях на Харківському напрямку загинув військовослужбовець 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, футболіст, випускник відділення футболу Львівської школи-інтернату спортивного профілю Артур Гриценко

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.