Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти у Вовчанську спробують зробити міським головою карного злочинця

Підписи за відставку мера збиратимуть під виглядом роздачі "гуманітарки".

Окупанти у Вовчанську спробують усунути міського голову, а на його місце поставити карного злочинця.

Вовчанськ окуповано з перших днів війни. Сьогодні, за інформацією місцевого жителя Максима Тележного, окупанти спробують усунути законно обраного міського голову Анатолія Степанця, а на його місце посадити кримінального злочинця 44-річного Дмитра Чигринова на прізвисько Чиж. Останній відомий тим, що у 2014 році займався розбоєм — грабував підприємців. Йому було оголошено підозру у розбої, але бандит втік до Росії.

"Разом з роздачею "гуманітарки", всім відомий кримінальний діяч Дмитро Чигринов, на прізвисько Чиж планує провести збір підписів за відставку міського голови Степанця і призначити себе на його місце", — повідомляє Максим Тележний.

бандит
Дмитро Чигринов. Фото: Нацполіція

Також, за його інформацією, карний злочинець планує підняти над міськрадою російський прапор, все це зніматиме російське телебачення.

Жителів Вовчанська закликають не ходити сьогодні по гуманітарну допомогу від окупантів і у жодному разі нічого не підписувати.

"Окупанти руками їхніх кримінальних посібників хочуть за тушонку з макаронами купити наше місто. Нічого не підписуйте, нічого не беріть. Всі, хто буде дякувати окупантам, ви дякуєте їм за зруйновані міста і тисячі вбитих мирних жителів, дітей, жінок і стариків", — пише Максим Тележний.

Днями з Харкова до Вовчанська спробували доставити гуманітарний вантаж, разом із фурами виїхали медики та водії автобусів для можливої евакуації жителів, але всі вони потрапили у полон до окупантів. На щастя, всіх водіїв і фельдшера вдалося звільнити, вони повернулися до Харкова.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.