Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти скинули авіабомби на селище у Харківському районі

Фото: Вячеслав Задоренко
Керовані авіабомби влучили по центру населеного пункту.

Росіяни зруйнували адміністрацію та будинки.

Удень 23 квітня російські окупанти обстріляли селище Козача Лопань у Харківському районі. О 14:10 на центр селища скинули керовані авіаційні бомби. Через обстріл була зруйнована адміністрація Козачолопанського старостинського округу, комунальний гараж поряд і будинки. Люди не постраждали. Про це повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко.

"Внаслідок ударів також були знищені і пошкоджені декілька приватних будинків, цивільні автівки, лінії електропередач, торговельна інфраструктура. Усе це — виключно цивільні об'єкти!", — зазначив Задоренко.

Про зміни у наданні адміністративних послуг і гуманітарної допомоги жителів обіцяють поінформувати в особистому порядку. Вячеслав Задоренко нагадав, що жителі Козачої Лопані та інших небезпечних населених пунктів можуть безкоштовно евакуюватися. Інформацію щодо евакуації можна дізнатися за номером телефону: 0 800 339 291 (Єдиний координаційний гуманітарний центр).

"Про вас обов'язково подбають у місцях компактного проживання та допоможуть із вирішенням будь-яких інших питань. Увесь злагоджений процес та повний цикл евакуації від звернення в кол-центр до поселення у місцях компактного проживання є безкоштовним", — пояснив Задоренко.

Як писав KHARKIV Today, уночі 24 квітня вдарили по селищу Золочів у Богодухівському районі. Окупанти завдали удару по колишній будівлі адміністрації, будинках та банківській установі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.