Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти розгромили американську гуманітарну кухню у Харкові — є поранені

Фото: Nate Mook
Четверо співробітників кухні госпіталізовані з опіками.

Співробітники американської гуманітарної кухні World Central Kitchen постраждали під час обстрілу у Харкові.

Це сталося в суботу, 16 квітня, під час ракетного удару в районі Кінного ринку. Четверо працівників кухні потрапили до лікарні з опіками, зокрема й важкими. Про це повідомив генеральний директор кухні Нейт Мук у своєму Twitter. Усі постраждалі — співробітники ресторану "Япошка", які під час війни приєдналися до роботи World Central Kitchen. За словами Мука, ​​вони зараз добре почуваються, одну співробітницю вже виписали з лікарні.

"Найбільше дісталося Юлії, яка отримала опіки кисті та передпліччя. Очікується, що всі три постраждалі жінки будуть виписані з лікарні найближчими днями", — каже Мук.

Зі зруйнованого приміщення кухні на Кінному ринку продукти перевезуть в інше місце. Незабаром World Central Kitchen відновить роботу.

Місія співпрацює з більш ніж 400 ресторанами та кафе в Україні. Разом вони виготовляють близько 320 000 страв на день, які роздають нужденним. Ця робота підтримує не лише жителів прифронтових регіонів, а й рестораторів, яким World Central Kitchen платить фіксовану ціну за кожну страву.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.