Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти прямим попаданням знищили дитячий садок на Харківщині

Фото: В'ячеслав Задоренко
Також пошкоджені приватні будинки.

Загарбники здійснювали артилерійські обстріли по Дергачівській громаді.

21 липня російські окупанти знищили дитячий садок у селищі Прудянка Дергачівської громади (знаходиться між Цупівкою і Слатине, постійно обстрілюється з Козачої Лопані). Також пошкоджені приватні будинки. Про це повідомив мер міста Дергачі В'ячеслав Задоренко.

"Внаслідок обстрілів у Прудянці повністю знищено будівлю дитячого садка "Ялинка", пошкоджено декілька приватних будинків у підконтрольних Україні селищах та селах громади. Знищення дитсадка — це черговий цинічний акт тероризму, здійснений російською армією на нашій землі", — зазначив Задоренко.

За інформацією Задоренка, за добу під обстріл окупантів потрапили Дергачі, а також Безруківський, Слатинський, Прудянський, Токарівський та Русько-Лозівський старостинські округи.

Залишаються під окупацією Проходи, Козача Лопань, а також більша частина Токарівського старостату.

"Сили оборони України ведуть позиційні бої у Цупівці, Дементіївці, під Великими Проходами та на золочівсько-козачолопанському напрямку", — розповів мер Дергачів.

Як писав KHARKIV Today, станом на 20 липня у Харківській області було 109 пошкоджених внаслідок обстрілів дитячих садків. Із них вісім дитсадків повністю знищені та 101 дитсадок частково зруйнований

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.