Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти продовжують перекидати в Харківську область озброєння залізницею

Йде 94-й день війни.

На харківському напрямку російська армія намагається утримати зайняті позиції та не допустити просування українських військ.

Російські військові продовжують перекидати залізницею озброєння, військову техніку та інші матеріальні засоби по території Російської Федерації в район Куп'янська Харківської області, щоб підготуватися до відновлення наступу на окремих напрямках на слов'янському напрямку. Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

Після дорозвідки безпілотниками російська армія обстріляла з артилерії позиції українських військових у районі населених пунктів Нова Дмитрівка, Велика Комишуваха, Довгеньке, Діброва. Крім того, по Довгенькому завдали авіаудару. За допомогою артилерії намагалися наступати в районі села Пасіка в Ізюмському районі, але зазнали невдачі та відступили.

Як пояснили в Генштабі ЗСУ, на харківському напрямку окупанти проводять інженерне обладнання позицій на захід від населеного пункту Козача Лопань.

Нагадаємо, на тимчасово окупованих територіях Харківської області окупанти залучають підрозділи 29-ої окремої залізничної бригади зі Смоленська зі спеціальною технікою та обладнанням для ремонту залізничної інфраструктури.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.