Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти підірвали залізничний міст у Харківській області

Фото: Боровский поселковый совет
Підрив стався у Борівській громаді.

Через підрив мостів пошкоджені будинки.

Серед підірваних російськими окупантами мостів через річку Борова на Харківщині є залізничний міст. Через підрив пошкоджені будинки. Про це повідомили у Борівській селищній раді.

"Внаслідок підриву російськими військовими мостів через річку Борова, у тому числі залізничного мосту на Новоселівці, значних пошкоджень зазнали сусідні будинки. Навіть у будівлях, які розташовані приблизно за кілометр від місць підриву, вибуховою хвилею вибиті вікна і двері", — розповіли в Борівській селищній раді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Харківщину везуть два тимчасові мости з Європи

Місцеві мешканці повідомляють про замінування територій, з яких відходять окупанти. Зазначимо, Борівська громада залишається частково окупованою. Біля Борової, у селі Підлиман, проходять жорсткі бої. Деякі села громади потерпають від артилерійських обстрілів окупантів. Відносно спокійною називає Борівська селищна рада обстановку у населених пунктах на північ від Борової.

"Тут бойові дії не ведуться, але місцеві мешканці також здригаються від звуків вибухів і обстрілів, які чути з різних сторін", — зазначили у Борівській селищній раді.

Як писав KHARKIV Today, через російський напад на Харківщині зруйновано 23 мости. На п'ятьох уже зроблені тимчасові переправи, ще на трьох проводять роботи з відновлення.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.